Genel Bakış

İade ve iade politikamız 30 gün geçerlidir. Satın alma tarihinden itibaren 30 gün geçtiyse tam bir geri ödeme veya değişim sunamayız.

İade için uygun olabilmeniz için ürününüzün kullanılmamış ve aldığınız durumda olması gerekmektedir. Ayrıca, orijinal ambalajında olması gerekmektedir.

Yiyecek, çiçek, gazete veya dergi gibi bozulabilir ürünler iade edilemez. Ayrıca, özel veya hijyenik ürünler, tehlikeli malzemeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar da kabul edilmez.

İade edilemeyen ek ürünler:

Hediye kartları

İndirilebilir yazılım ürünleri

Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İadenizi tamamlamak için bir fiş veya satın alma kanıtı gereklidir.

Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.

Sadece kısmi iadelerin verildiği belirli durumlar vardır:

Açıkça kullanılmış kitap

Açılmış CD, DVD, VHS kaset, yazılım, video oyunu, kaset kaset veya vinil plak.

Orijinal durumunda olmayan, hasar görmüş veya eksik parçalar içeren herhangi bir öğe, hata dışında olmayan nedenlerden dolayı.

Teslimattan sonra 30 gün geçen herhangi bir öğe

İadeler

İadeniz alındığında ve incelendiğinde, size iade edilen ürününüzü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca iadenizin onaylandığını veya reddedildiğini de size bildireceğiz.

Onaylandığında, iadeniz işleme konulacak ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya ödeme yaptığınız orijinal yönteme otomatik olarak uygulanacaktır.

Geç veya eksik iadeler

Hala bir iade almadıysanız, öncelikle banka hesabınızı kontrol edin.

Sonra kredi kartı şirketinizi arayın, iadenizin resmi olarak yayımlanması biraz zaman alabilir.

Sonra bankanızı arayın. Bir iadenin yayımlanması genellikle bir süre işlem süresi gerektirir.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala iadenizi almadıysanız, lütfen bize {e-posta adresi} adresinden ulaşın.

Satış ürünleri

Yalnızca düzenli fiyatlandırılmış ürünler iade edilebilir. İndirimli ürünler iade edilemez.

Değişimler

Yalnızca kusurlu veya hasarlı ürünleri değiştiriyoruz. Aynı ürünü değiştirmeniz gerekiyorsa, bize {e-posta adresi} adresinden e-posta gönderin ve ürününüzü şu adrese gönderin: {fiziksel adres}.

Hediyeler

Eğer satın alındığında bir hediye olarak işaretlendi ve doğrudan size gönderildiyse, iadenizin değeri için bir hediye kredisi alacaksınız. İade edilen ürün alındığında, size bir hediye sertifikası postalanacaktır.

Eğer ürün satın alınırken bir hediye olarak işaretlenmediyse veya hediye veren siparişi size daha sonra vermek üzere kendisine gönderdiyse, hediye verene bir iade yapılacaktır ve iadeniz hakkında bilgi sahibi olacaktır.

İade gönderimi

Ürününüzü iade etmek için, ürününüzü şu adrese göndermelisiniz: {fiziksel adres}.

Kendi nakliye masraflarınızı ödemekten sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Bir iade alırsanız, iade nakliye maliyeti iadenizden düşülecektir.

Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşması zaman alabilir.

Daha pahalı ürünler iade ediyorsanız, izlenebilir bir nakliye servisi kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade edilen